Menu
Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Sipariş verebilmeniz için bir hesabınız olmalı. Bu sayede siparişinizi takip edebilirsiniz.
Ödeme metodlarımız kapıda ödeme şeklinde veya Duhok merkez şubemize gelerek elden ödemede yapabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte FastPay ödeme yöntemini de sitemize ekleyeceğiz.

Bulunduğumuz bölge itibari ile siparişleriniz Duhok içi kendi ekibimiz tarafından ücretsiz teslim edilmektedir. Duhok dışı diğer illere hazırlanan siparişler Perde çeşidine göre 3 veya 5 iş günü arasında adresinize teslim edilecektir.

Siparişiniz seçtiğiniz ürüne ve bulunduğunuz bölgeye göre değişmektedir. Duhok içi aynı gün, diğer şehirlere en geç 5 iş günü içerisinde teslim edilecektir.

İade politikamız sayfanın en altındaki İade Talebi şartlarını yerine getiren tüm müşteriler için geçerlidir. Arzu edilirse aynı ürün tamir edilip tekrar geri gönderilmektedir. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olduğundan gerekenler yapılacaktır.

SORU : Sitenizde bulunan ürünler hazır ölçülerdemidir ?
CEVAP : Sitemizde bulunan tüm ürünlerimiz sizin belirttiğiniz ölçülerde imal edilmektedir.

SORU : Sitenizde ki verilen fiyatlar hangi ölçülerin fiyatıdır ?
CEVAP : Sitemizde verilen fiyatlar m2 (metrekare) fiyatıdır. Sistemimize girilen ölçüler metrekareye çevrilerek otomatik olarak hesaplanır ve size gösterimi yapılır.

SORU : Ürünlerinizin teslim süresi kaç iş günüdür.
CEVAP : Duhok içi aynı gün teslim edilmektedir.Duhok dışı diğer illere siparişler Perde çeşidine 3 veya 5 iş günü arasında adresinize teslim edilecektir 

SORU : Perdelerinizin kalitesine güvenebilir miyim ?
CEVAP : Ürünlerimizin tamamı orijinal ve 1. Sınıf malzemelerden yapılmaktadır. Bu sebepten bizlere güvenebilirsiniz.


SORU : Verilen fiyata neler dahildir.
CEVAP : Almış olduğunuz ürünün tavana ve kornişe montaj aparatları dahil , etek ve boncuk ücretleri hariçtir.

SORU : Beğendiğim ürününüzün kaç lira tuttuğunu nasıl öğrenebilirim ?
CEVAP : Beğendiğiniz ürünün en ve boy ölçülerini sistemimize girdiğinizde sistemimiz size fiyatı hesaplayıp gösterecektir.

SORU : Seçtiğim Perdeye etek ve boncuk modelini nasıl ekleyebilirim ?
CEVAP : Seçtiğiniz ürünün ölçülerini girerken etek ve boncuk seçimini de yapabilirsiniz. Beğendiğiniz etek ve boncuk modelini seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

SORU : Sitenizden sipariş verebilmek için sitenize üye olmam gerekli midir ?
CEVAP : Evet gereklidir. Sitemize üye olmak çok basittir. Siparişinizi oluşturduktan sonra ki aşamada ödeme yaparken bile üye olabilirsiniz.

SORU : Sitenizden aldığım ürünlerin kargo ücreti ne kadardır ?
CEVAP : Ücret gönderilecek bölgeye göre değiştmektedir.

SORU : Ürünler gördüğüm renkte gelirmi ?
CEVAP: Ürünler Fotoğraf çekimi sırasındaki ortam ışığı, kullanmakta olduğunuz monitörün yada telefon ekranının parlaklığı gibi sebeplerden dolayı 1-2 ton koyu veya 1-2 ton açık olarak sizlere gelebilir.


SORU : Sitenizdeki ödeme seçenekleriniz nelerdir ?
CEVAP: Sadece Kapıda Ödeme seçeneği mevcuttur.İlerde Fastpay ödeme sistemine geçilecektir

SORU : Sitenizden alınan ürünlerde montaj hizmetiniz var mıdır ?
CEVAP : Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünlerde montaj hizmetimiz yoktur. Ancak Stor Perde, Zebra Perde ve Çiftlisistem Tülstor Perdelerimizin montajı sanılanın aksine çok basittir. Sitemizdeki montaj nasıl yapılır videomuzu izleyerek bunu görebilirsiniz.

SORU : Siparişini vermek istediğim perdelerimin ölçüsünü nasıl almalıyım ?
CEVAP : Siparişini vermek istediğiniz perdelerinizin ölçüsünü almak için sitemizde bulunan ölçü nasıl alınır şablonuna bakmanız yeterli olucaktır.